Kraków ii dzielnica grzegórzki

 • ZK Serwis Sprzątanie bloków, sprzątanie kamienic

  Firma sprzątająca ZK Serwis działa narynku od 25 lat, oferując kompleksowe sprzątanie wKrakowie.Wykonujemy wszystkie prace związane z utrzymaniem czystości zarównowewnątrz obiektów, jak również ich otoczenia.Firma sprzątająca ZK Serwis posiada bogate doświadczenie, którepozwala na prowadzenie długoletnich umów ze spółdzielniamimieszkaniowymi, wspólnotami mieszkaniowymi, zarządcaminieruchomości oraz deweloperami. Sprzątanie w Krakowie to nasz atuti specjalność.ZK Serwis to rodzinna firma sprzątająca zrzeszona w organizacjachpracodawców. Została również nagrodzona wieloma wyróżnieniami zzakresu zarządzania, jakości i przestrzegania praw pracowniczych.
  Al. Pokoju 14 Kraków II dzielnica Grzegórzki
 • Wisper PPHU Sprzątanie

  Zajmujemy się czyszczeniem dużych powierzchni 24 godziny nadobę!Przyjmujemy zlecenia jednorazowe jak i stałe od klientówindywidualnych oraz firm .  Usługi wykonywane przez nas to: Pytaj o inne miasta niż Kraków. Dojazd na terenie Krakowa wynosi 10zl, poza Kraków – 20zl.Oferta dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb klienta.  
  Kostki Stanisława (Świętego Stanisława Kostki) 1 Kraków II dzielnica Grzegórzki
 • Ekolux - sprzątanie biur

  Nasza firma istnieje od 1995 roku. Świadczymy usługi w zakresieprofesjonalnego utrzymania czystości w powierzonych nam obiektach.Firma zajmuje się głównie sprzątaniem obiektów biurowych. Z naszychusług korzystają między innymi:kancelarie adwokackie,szkoły językowe,biura rachunkowe,oraz przychodnie specjalistyczne.Naszym atutem jest to, iż w odróżnieniu od większości firmzajmujemy się utrzymanie czystości, nie ustalając kryteriumminimalnej powierzchni obiektu. Zatem z naszych usług mogąkorzystać także klienci, którzy dysponują małym metrażemobiektu.
  Ul. Hodowlana 6 Kraków II dzielnica Grzegórzki
 • Agencja Sprzątająca Bednarz

  1. Sprzątanie domów, mieszkań, biur, klatek schodowych,biurowców.Pakiet „ Czysty dom”sprzątanie domów, mieszkań, pełen zakres włącznie z myciem okienPakiet „Moje biuro”sprzątanie biur, biurowców w pełnym zakresiePakiet „ Kamienica”sprzątanie kamienic, bloków, wspólnot mieszkaniowych2. Pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej.Pakiet „ Dywanowa ekipa ratunkowa”3. Mycie podjazdów, garaży, elewacji.Pakiet „ Moje podwórko”4. Mycie tapicerki samochodowej. Pakiet  „Auto z klasą”5. Opieka nad dziećmi.Pakiet „Mama i Tata mają wolne”opieka nad dziećmi wieczorami, weekendy, niania na telefon.6. Koszenie…
  Olszyny Kraków II dzielnica Grzegórzki
 • WODNIK Sp. z o.o. - Punkt Przyjęć nr 16

  Zapraszamy Państwa do korzystania z Pralni Tip Top.Prowadzimypełny zakres usług pralniczych,posiadamy 9 PunktówPrzyjęć na terenie Krakowa.Stosujemy środki piorące najwyższej jakości dzięki, którym odzież,pościel bielizna itp. nie ulegająodbarwieniom i nieprzyśpieszają procesu starzenia.Naszą dewizą jest solidność.Jesteśmy firmą z tradycjami:Wcześniej Pralnicza Spółdzielnia Pracy, następnie Wodnik Sp. zo.o., obecnie Tip-top Sp. z o.o.Kompleksoweusługi pralnicze dla:ludnościhoteli, hosteli, restauracjiinstytucji i zakładów pracyprzedszkoli, żłobków, sklepów,aptek, przychodni lekarskich,domów opieki, itp.
  Al. Powstańców Wielkopolskich 18 Kraków II dzielnica Grzegórzki
Sprawdź jakie kody pocztowe są w