Utrzymanie terenów zielonych - łódzkie

 • MOTO-CIACH

  MOTO - CIACH - jest firmą usługową która powstała w 2009 roku.
  ul. Łagiewnicka 236 Łódź Łodzianka
 • Persi Usługi porządkowe Zielona Góra

  PERSI to firma , która stawia na profesjonalizm i jakość. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie w trakcie spotkań ustalamy wymagania klienta i dopasowujemy naszą ofertę do Jego potrzeb. Wszystkie czynności wykonywane są na profesjonalnym sprzęcie przez wyszkolony personel. Wystawiamy faktury VAT.
  ul.Powstańców Warszawy 7b Zielona Góra Zielona Góra
 • PU Roka Zakład Pracy Chronionej mgr Andrzej Ireneusz Kantorski

  Zapraszamy do współpracy wszystkich kontrahentów, dla których, jak dla nas, czystość, estetyka i bezpieczeństwo są istotnymi elementami wizerunku firmy.
  ul. Polna 14 Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski
 • DREWTRANS

  Drewtrans to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma ze Zgierza.Główny profil naszej działalności stanowią prace porządkowe,zagospodarowanie terenów zielonych i usługi dla leśnictwa.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Posiadamy sprawdzonysprzęt oraz kwalifikacje.Zapraszamy do kontaktu Klientów indywidualnych, instytucjepubliczne oraz firmy z województwa łódzkiego.Posiadasz projekt ogrodu lub pomysł na zagospodarowanie terenuzielonego, który chciałbyś zrealizować na własnej posesji? Zgłośsię do nas! Wykonamy wszystkie prace fizyczne, takie jak: rozbiórkimałych obiektów, zakładanie trawników, ogrodów, oczek wodnych ikaskad oraz…
  ul. Tetmajera 13 Zgierz