Akard Serwis Reklamy

Kontakt email, www
ul. Władysława IV 1 Szczecin
70-651 Szczecin , woj. Kujawsko-Pomorskie

Sprzątanie

Prace na wysokościach

Utrzymanie terenów zielonych

Firma AKARD wykonuje przy użyciu podnośników koszowych takie usługi jak: cięcia pielęgnacyjne, całkowita wycinka drzew, usuwanie pasożytów z drzew, formowanie korony drzew i inne. Usługi wykonujemy zarówno dla klientów instytucjonalnych jak i dla osób prywatnych. Wystarczy umówienie się z nami na darmową wycenę usługi. Wycinka drzew w Szczecinie- które wymagają zgody Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta - wykonywane są po okazaniu ważnej decyzji. Prace pilarskie świadczone przez firmę AKARD są wykonywane przez doświadczonych pilarzy posiadających uprawnienia zarówno do prac na wysokości jak i do pielęgnacji drzew różnych gatunków w tym pielęgnacji drzew pomnikowych. Duże doświadczenie naszych pracowników oraz nowoczesne podnośniki koszowe zapewniają sprawne i bezpieczne wykonanie prac - nawet w terenie ciasno zabudowanym. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i umówienia się na darmową wycenę prac !!!

Mycie elewacji

Firma AKARD oferuje Państwu usługę: mycie elewacji oraz dachów metodą ciśnieniową. Aby nie naruszyć konstrukcji dachu - jeżeli jest taka możliwość najlepiej wykorzystać do tego celu podnośnik koszowy. Dokładne umycie dachówki zapobiegnie w przyszłości jej niszczeniu przez mchy i porosty a także zatykaniu rynien i odpływów kanalizacyjnych. Nasi pracownicy dobiorą odpowiedni sprzęt oraz środki - tak aby efekt umycia był trwały.

Odśnieżanie

W sezonie zimowym oferujemy Państwu pomoc w wykonaniu takich usług jak: zbijanie sopli i lodu z krawędzi dachów, usuwanie nawisów śnieżnych oraz usuwanie śniegu.

Specjalizacje:

  • Sprzątanie
  • Prace na wysokościach
  • Utrzymanie terenów zielonych
  • Mycie elewacji
  • Odśnieżanie

O nas

Firma AKARD istnieje już od 1999 roku. Zajmujemy się wynajmem podnośników koszowych na terenie Szczecina i okolic jak również wykonujemy różnego rodzaju prace przy ich pomocy. Oprócz nowoczesnego sprzętu posiadamy doświadczonych operatorów podnośników koszowych. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają stanąć na wysokości zadania - tak aby usługa była wykonana sprawnie i bezpiecznie. Od wielu lat posiadamy siatkę stałych kooperantów i stale staramy się ją poszerzać. Zapraszam do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.