Alveu Clean

Kontakt email, www
Wrocław ul. Ruska 20/21
50-079 Wrocław , woj. Dolnośląskie
Zapraszamy do korzystania z naszych usług sprzątanie biur we Wrocławiu, sprzątanie biur w Poznaniu, sprzątanie biur w Krakowie – dołącz do grona zadowolonych Klientów z Alveu Clean Wszystko w porządku ! 

Biura

Utrzymanie czystości podłóg (odkurzanie i okresowe czyszczenie ekstrakcyjne wykładzin, doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja posadzek kamiennych, PCV). Utrzymanie czystości w sanitariatach (mycie armatury sanitarnej, płytek ściennych, luster, dezynfekcja). Zaopatrywanie sanitariatów w środki higieniczne (papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło). Utrzymanie w czystości elementów wyposażenia biura (pielęgnacja mebli, „mycie” sprzętu komputerowego, telefonów, lamp itp.). Utrzymanie w czystości powierzchni szklanych (okresowe mycie okien wraz z ramami i parapetami, przeszkleń, szklanych drzwi) i kaloryferów.

Sprzątanie

Mycie okien i witryn

Mycie okien we wszystkich typach obiektów.

Czyszczenie podłóg

Czyszczenie podłóg i posadzek.

Mycie hal i garaży

Doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja ciągów komunikacyjnych. Doczyszczanie w celu uzyskania certyfikatu zgodności z normami HACCP. Okresowe mycie okien. Okresowe odkurzanie i mycie ścian. Utrzymanie w czystości urządzeń produkcyjnych (usuwanie zabrudzeń po klejach, silikonach, smarach, osadach pyłowych itp.). Odkurzanie i mycie rurociągów. Odkurzanie i mycie regałów.

Sprzątanie poremontowe

Sprzątanie pobudowlane i poremontowe.

Powierzchni handlowych

Bieżące doczyszczanie i impregnację ciągów komunikacyjnych. Okresowe mycie okien. Utrzymanie czystości działów produkcyjnych (mięsny, rybny, piekarnia) zgodne z normami HACCP.

Specjalizacje:

  • Biura
  • Sprzątanie
  • Mycie okien i witryn
  • Czyszczenie podłóg
  • Mycie hal i garaży
  • Sprzątanie poremontowe
  • Powierzchni handlowych

O nas

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która świadczy usługi porządkowe we wszystkich segmentach rynku i w każdym zakresie, dostosowując się do Państwa potrzeb. Strategia Alveu zakłada rozwój w oparciu o zasady profesjonalnej współpracy. Oferujemy Państwu gotowe narzędzia, doradztwo,innowacyjność oraz zespół zaufanych i odpowiedzialnych ludzi. Naszą ofertę kierujemy do Klientów, którzy oczekują wysokiego poziomu usług, fachowego doradztwa i komfortu. Alveu Clean Polska to zespół ludzi pracujących na wysokim poziomie i umiejących się dostosować do indywidualnych wymagań Klienta.