Arteda Kompleks Kompleksowe dbanie o czystość instytucji państwowych i prywatnych

Kontakt email, www
ul. Ciołkowskiego 155 Białystok
Białystok ,
Pragniemy, aby efekt Naszej pracy przerósł Państwa najśmielsze oczekiwania.

Biura

Usługi realizujemy w obiektach bankowych, przemysłowych, handlowych, biurowych, opieki zdrowotnej, hotelowych, oświatowych, sportowych, rekreacyjnych i innych.

Sprzątanie

Zapewniamy bieżące utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków według wypracowanych standardów. Oferowany przez nas pakiet usług, związany z utrzymaniem czystości ma charakter kompleksowy i obejmuje wszystkie czynności codziennej i cyklicznej obsługi. Aby móc opracować indywidualną wycenę (kosztorys sprzątania), musimy zapoznać się z obiektem, jego specyfikacją i przeznaczeniem. Szczegółowe ustalenia będą miały miejsce podczas spotkania z przedstawicielem Państwa firmy w miejscu wykonania robót. Usługi realizujemy w obiektach bankowych, przemysłowych, handlowych, biurowych, opieki zdrowotnej, hotelowych, oświatowych, sportowych, rekreacyjnych i innych.

Mycie okien i witryn

Zewnętrzne/wewnętrzne - mycie okien - mycie witryn sklepowych - mycie przeszkleń W zależności od wysokości i rodzaju przeszkleń dobieramy odpowiedni sposób mycia. Aby móc opracować indywidualną wycenę, musimy zapoznać się z obiektem, jego specyfikacją i przeznaczeniem. Szczegółowe ustalenia będą miały miejsce podczas spotkania z przedstawicielem Państwa firmy w miejscu wykonania robót.

Pranie wykładzin i tapicerki

Specjalizujemy się w czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni, począwszy od dywanów i wykładzin dywanowych, przez tapicerki meblowe, po samochodowe. Posiadamy stacjonarną pralnię dywanów. Zapewniamy transport dywanów w obie strony

Czyszczenie podłóg

Myjemy, doczyszczamy i impregnujemy następujące rodzaje podłóg: - PCV, linoleum - betonowe - żywiczne - gres - granit Aby móc opracować indywidualną wycenę, musimy zapoznać się z obiektem, jego specyfikacją i przeznaczeniem. Szczegółowe ustalenia będą miały miejsce podczas spotkania z przedstawicielem Państwa firmy w miejscu wykonania robót.

Sprzątanie poremontowe

Oferta dotyczy utrzymania czystości w trakcie budowy/remontu obiektu, jak i na zapleczu budowy oraz sprzątania kompleksowego przed odbiorem końcowym budynku/lokalu ( „sprzątanie pod klucz”). Aby móc opracować indywidualną wycenę (kosztorys sprzątania), musimy zapoznać się z obiektem, jego specyfikacją i przeznaczeniem. Szczegółowe ustalenia będą miały miejsce podczas spotkania z przedstawicielem Państwa firmy w miejscu wykonania robót.

Mycie elewacji

Specjalizujemy się w myciu ciśnieniowym zimno-wodnym jak i gorąco-wodnym: - elewacji

Powierzchni handlowych

Usługi realizujemy w obiektach bankowych, przemysłowych, handlowych, biurowych, opieki zdrowotnej, hotelowych, oświatowych, sportowych, rekreacyjnych i innych

Specjalizacje:

  • Biura
  • Sprzątanie
  • Mycie okien i witryn
  • Pranie wykładzin i tapicerki
  • Czyszczenie podłóg
  • Sprzątanie poremontowe
  • Mycie elewacji
  • Powierzchni handlowych

O nas

Centrum Czystości Arteda Kompleks to firma, która działa na rynku krajowym od 2008 roku, jako czołowy wykonawca usług porządkowo-czystościowych oraz dystrybutor środków i sprzętu do utrzymania czystości. Jesteśmy firmą z wizją lepszego jutra. Firmą, która wciąż poszerza zasięg swojej działalności. Firmą, zatrudniającą wspaniałych pracowników, którzy dzięki swoim ambicjom, kompetencji i doświadczeniu w branży z determinacją dążą do pokonania najwyżej leżących poprzeczek. Współpracujemy z ludźmi, którzy oczekują profesjonalnej i przyjacielskiej obsługi, z ludźmi, którzy chcą budować relacje w oparciu o wzajemne zaufanie i szacunek.