Cleaning-Team

Kontakt email, www
ul. Narbutta 25A, Warszawa
52-119 Wrocław , woj. Dolnośląskie
Oferujemy usługi wysokiej jakości w racjonalnych cenach. Posiadamy bogate doświadczenie poparte wieloletnią współpracą z różnymi firmami. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

Sprzątanie

sprzątanie biur, mieszkań, obiektów i hal przemysłowych

Mycie okien i witryn

mycie okien dla instytucji i osób prywatnych

Pranie wykładzin i tapicerki

Świadczymy profesjonalne usługi czyszczenia: Wykładziny i dywany Tapicerek meblowych i samochodowych Odsysanie wody z dywanów po zalaniu Impregnacja dywanów i tapicerek Eliminacja roztoczy z dywanów i wykładzin Technika czyszczenia: Pranie dywanów przeprowadzamy najefektywniejszą metodą. Polega ona na natryskiwaniu wody ze środkiem chemicznym, szorowaniu za pomocą szczotki elektrycznej i jednoczesnemu odsysaniu rozpuszczonego brudu. Do czyszczenia dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych używamy środka chemicznego RM 760. RM 760 – silny proszek do spryskiwania z odsysaniem o głębokiej sile czyszczenia. Szczególnie odpowiedni do tekstylnych pokryć podłogowych i tapicerek. Posiada szybkie działanie czyszczące i jest bardzo łagodny dla materiałów. Bez trudu usuwa tłuste plamy. Nie zawiera wybielaczy ani rozjaśniaczy optycznych. Gwarantowana wysoka skuteczność czyszczenia. Jest w pełni ekologiczny i na pewno nie zniszczy powierzchni poddawanej praniu. Posiada atest PZH. Używamy także środka chemicznego RM 769 oraz silnego odplamiacza.

Utrzymanie terenów zielonych

zamiatanie chodników, placów, przejść podziemnych dla pieszych oraz alejek

Odśnieżanie

odśnieżanie i posypywanie piaskiem ciągów pieszych, kładek, przejść na skrzyżowaniach, placów i parkingów

Po imprezach masowych

obsługa (serwis) imprez masowych, muzycznych, festynów, koncertów

Mieszkań

Specjalizacje:

  • Sprzątanie
  • Mycie okien i witryn
  • Pranie wykładzin i tapicerki
  • Utrzymanie terenów zielonych
  • Odśnieżanie
  • Po imprezach masowych
  • Mieszkań

O nas

SSP Universitas to 40 lat doświadczenia, wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny. Zależy nam na rozwijaniu długotrwałej współpracy z różnymi instytucjami, firmami, a także osobami prywatnymi.