Clear Express Firma sprzątająca, pranie dywanów

Kontakt email, www
Ul.Stachiewicza 29 lok 82 Kraków
Kraków ,

Biura

Naszą specjalnością jest utrzymywanie w czystości obiektów biurowych . Dzięki kilkuletniej współpracy z kilkoma partnerami, którzy obdarzyli nas zaufaniem, dziś jesteśmy lepsi i dokładniejsi w tym co robimy. Nasze doświadczenie oraz dbałość o szczegóły przekonuje do nas coraz to większą ilość klientów. Jeżeli chcecie państwo zaoszczędzić czas oraz mieć pewność, że wasze biuro będzie utrzymywanie w czystości na najwyższym poziomie, a personel zadba o najmniejsze szczegóły to zapraszamy do współpracy z naszą firmą, gdzie stawiamy na jakość i dobrą cenę. Każde biuro jest wyceniane indywidualnie, a usługa jest elastycznie dobrana do potrzeb każdego klienta, co pozwala na zredukowanie państwa kosztów.

Sprzątanie

Pranie wykładzin i tapicerki

Zazwyczaj znajduje się w nich bardzo dużo roztoczy i innych bakterii powodujących alergie. Czyszcząc dywan czy tapicerkę meblową minimum raz w roku, powstrzymujesz ich rozwój lecz oczywiście nie eliminujesz całkowicie. Odświeżanie daje komfort czystości i świeżości co poprawia samopoczucie. Czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej, kanap, sof, narożników, krzeseł, foteli.

Czyszczenie podłóg

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w kompleksowych usługach doczyszczania posadzek. Używamy do tego celu profesjonalnych środków oraz specjalistycznych szorowarek. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem zwiększającym nasze doświadczenie. Cenimy sobie wysoką jakość usług tak aby klient był zadowolony. Cena za czyszczenie posadzki jest ustalana indywidualnie, na wysokość stawki za m2 ma wpływ: metraż, stopień zabrudzenia oraz rodzaj materiału.

Mycie elewacji

Stosujemy głównie metodę wysokociśnieniową wykorzystując do tego celu sprzęt firmy Karcher oraz odpowiednio dobrane biodegradalne środki chemiczne, które usuwają każdego typu zabrudzenia nadając elewacji estetyczny wygląd. Przy ciężkich zabrudzeniach typu rdza, zacieki z olejów, farba wykorzystujemy metodę strumieniowo-ścierną na mokro, zwana także piaskowaniem na mokro. Polega ona na narzucaniu na powierzchnię mieszaniny wody ze ścierniwem przez dyszę , która oczyszcza uderzająco, odtłuszcza i usuwa zanieczyszczenia. Profesionalny sprzęt pozwala nam oczyszczać takie rodzaje elewacji jak: tynki akrylowe, tynki mineralne, klinkier, cegła, marmur, granit, piaskowiec, siding, aluminium, hale stalowe z blachy trapezowej

Odśnieżanie

Odśnieżamy bramy wjazdowe, chodniki, podjazdy, parkingi, ścieżki osiedlowe.

Osiedli mieszkaniowych

Prowadzimy prace porządkowe na zewnątrz: sprzątanie, czyszczenie, zamiatanie, kompleksowe utrzymywanie czystości na osiedlach i posesjach. Usuwamy mech z kostki, chodników, krawężników i innych kamieni.

Mieszkań

Chcesz wysprzątać dom lub mieszkanie ? Zrobimy to w dogodny dla ciebie sposób. Wysprzątamy praktycznie wszystko: mieszkanie po remoncie, zalane wodą lub najnormalniejsze w świecie porządki. Sprzątamy jednorazowo a także nawiązujemy dłuższą współprace, oczywiście każde sprzątanie dopasowujemy indywidualnie do klienta. Po zamówieniu usługi zostaje do państwa wysłana ekipa sprzątająca składająca się zazwyczaj od jednej do czterech osób. Doświadczony personel składający się z ludzi młodych i dokładnych pozwala na szybkie i precyzyjne wysprzątanie domu czy mieszkania. Długoletnie doświadczenia naszej firmy owocuje dużym gronem zadowolonych klientów.

Usuwanie alergenów

Dla osób uczulonych i małych dzieci, bawiących się na podłodze, prócz rozwiązań sprzętowych, dodajemy w cenie prania dywanów i wykładzin specjalne antyalergeny z atestami, które zapewniają dodatkową dezynfekcję i ochroną przed roztoczami, grzybami i pleśniami.

Samochodu

Samochody osobowe Czyszczenie tapicerki samochodowej staje się coraz bardziej popularne, nie tylko ze względu na jej walory wizualne, ale higieniczne i zdrowotne. Podczas prania tapicerki materiał jest namaczany specjalnym, posiadającym atesty specyfikiem, który wsiąka w głąb tapicerki. Po wyszorowaniu i nasiąknięciu zaczyna się faza odciągania, która polega na tym, aby kawalek po kawalku odciągnac specykik znajdujący się wewnątrz tapicerki. Efekt jest taki iż brud ze środka zostaje wyciagniety a tapicerka zyskuje świeżości i czystość. Dla alergików wskazanie jest częste pranie tapicerki samochodowej przynajmniej raz na 6 miesięcy. Samochody typu bus i większe. Usługa jest wyceniana indywidualnie, w celu informacji prosimy o kontakt z naszym biurem - pranie tapicerki Kraków.

Specjalizacje:

  • Biura
  • Sprzątanie
  • Pranie wykładzin i tapicerki
  • Czyszczenie podłóg
  • Mycie elewacji
  • Odśnieżanie
  • Osiedli mieszkaniowych
  • Mieszkań
  • Usuwanie alergenów
  • Samochodu

O nas

Firma Clear Express powstała w 2006 roku ale jej narodziny miały miejsce w latach 2004-2006 w Anglii. Właśnie wtedy, po raz pierwszy ruszyła pod nazwą CleanHouse i zaczeła specializować się w sprzątaniu domów oraz biur. Przez ponad dwa lata zbieraliśmy cenne doświadczenie, uczyliśmy się ogólnej filozofii profesjonalnego sprzątania, które zaprocentowało w Polsce. Na początku 2006 roku, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o nasz ojczysty kraj i przywieźć ze sobą bagaż doświadczeń, który pozwala nam rozwijać Clear Express, oraz cieszyć się ogólnym zadowoleniem klientów. Po upływie kilku lat, jesteśmy w stanie zagwarantować państwu w pełni profesjonalne podejście do każdej zleconej nam usługi, a nasi fachowcy, są w stanie odpowiedzieć na wiele trudnych pytań, związanych z tajnikami profesjonalnego sprzątania. Zachęcamy do współpracy. Zespół Clear Express.