FU Romus Roman Szczęchuła

Kontakt email, www
ul. Władysława Łokietka 22 Szczecin
Szczecin , woj. Kujawsko-Pomorskie
Czyszczenie obiektów oraz terenów po budowach i remontach

Biura

ach, placówkach służby zdrowia itp.    Jedną z gałęzi działalności naszej Firmy jest utrzymanie czystości w biurach i innych pomieszczeniach o podobnym charakterze. Do codziennych obowiązków należy między innymi codzienne odkurzanie wykładzin i dywanów, odkurzanie i zmywanie podłóg, odkurzanie mebli, dezynfekowanie słuchawek telefonów, odkurzanie i mycie mebli, utrzymanie w czystości toalet, łazienek wraz z wyposażeniem ich w środki czystości, papier toaletowy, nakładki sedesowe i inne. Okresowo mycie okien, punktów świetlnych, pranie wykładzin, pokrywanie podłóg kamiennych powłokami akrylowymi, pranie żaluzji pionowych (vertical), pranie tapicerek mebli i wszelkie inne czynności związane z kompleksowym utrzymaniem czystości. Możemy zapewnić Państwu zarówno obsługę codzienną po godzinach pracy placówek jak i serwis dzienny w zależności od Państwa potrzeb.    Dysponujemy maszynami i urządzeniami do wykonywania wszystkich powyższych czynności. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem przeszkolonym do obsługi biur.    Naszym dodatkowym atutem jest fakt, że pracownicy zatrudniani przez naszą Firmę posiadają certyfikaty poświadczenia bezpieczeństwa z dostępem do informacji niejawnych wystawione przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Sprzątanie

Utrzymanie terenów zielonych

W wachlarzu swoich usług Firma ROMUS ma Państwu do zaproponowania usługi związane z pielęgnacją, konserwacją i utrzymaniem miejskich terenów zielonych. Świadczymy usługi w zakresie codziennej pielęgnacji już istniejących terenów zielonych polegających na koszeniu trawników, przycinaniu żywopłotów, odchwaszczaniu, piaskowaniu, aeracji, walce z pasożytami i chorobami roślin, kształtowaniu drzew itp.    Ponadto świadczymy usługi związane z cięciami technicznymi drzew (np. usuwanie złamanych gałęzi po burzy, czy usuwanie innych sytuacji zagrażających bezpieczeństwu ludzi tzw. pogotowie). Prowadzimy wycinkę drzew pomagając jednocześnie uzyskać inwestorowi niezbędne pozwolenia na wycięcie drzew. Zakładamy nowe zieleńce, projektujemy miejskie tereny zielone.    Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami umożliwiającym koszenie olbrzymich powierzchni trawników a także innym specjalistycznym sprzętem ogrodniczym.

Sprzątanie poremontowe

Czyszczenie obiektów oraz terenów po budowach i remontach

Odśnieżanie

W okresie zimowym zajmujemy się odśnieżaniem terenów zewnętrznych przynależnych do nieruchomości. Dostarczamy mieszankę piaskowo-solną oraz pojemniki do jej przechowywania.

Osiedli mieszkaniowych

Wszystkim zarządcom oferujemy kompleks usług związanych z utrzymaniem właściwego stanu porządkowego i sanitarnego w budynkach i na terenach przyległych. W ramach naszej usługi zapewniamy codzienny serwis sprzątający, przeprowadzanie akcji dezynfekcyjnych, deratyzacyjnych oraz dezynsekcyjnych

Specjalizacje:

  • Biura
  • Sprzątanie
  • Utrzymanie terenów zielonych
  • Sprzątanie poremontowe
  • Odśnieżanie
  • Osiedli mieszkaniowych

O nas

Firma Usługowa ROMUS działa od 2001 roku i w chwili obecnej zatrudnia około 200 osób. Od 2001 roku stale poszerzamy grono współpracujących z nami firm. Dzięki wytężonej pracy popartej nowoczesnymi metodami zarządzania oraz stosowaniu najnowocześniejszego sprzętu i technologii jesteśmy w stanie sprostać wszelkim indywidualnym zamówieniom.