Hemag S.J Zakład Pracy Chronionej

Kontakt email, www
Kraków, ul. Konecznego 8
Kraków ,
Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania oraz pielęgnacji terenów zielonych i utwardzonych w obiektach o różnej specyfikacji: bankach, urzędach publicznych, salonach samochodowych, uczelniach, szkołach, blokach, kamienicach, biurowcach itd.. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą i szeroki asortyment maszyn i urządzeń. Do realizacji naszych zleceń używamy profesjonalnych środków czystości.

Sprzątanie

codzienne sprzątanie obiektów,

Mycie okien i witryn

mycie okien metodą alpinistyczną,

Pranie wykładzin i tapicerki

czyszczenie wykładzin dywanów i tapicerki,

Czyszczenie podłóg

konserwacja i zabezpieczenie powłokami ochronnymi podług z drewna oraz tworzyw sztucznych, krystalizacja – konserwacja posadzek granitu, marmuru, lastriko, mechaniczno-chemiczne doczyszczanie silnie zabrudzonych powierzchni,

Prace na wysokościach

Utrzymanie terenów zielonych

Zakres wykonywanych prac pielęgnacji terenów zielonych i utwardzonych: koszenie trawników, podcinanie żywopłotów, podcinanie klombów, podcinanie drzew, zakładanie trawników, rabat,

Sprzątanie poremontowe

sprzątanie po remontach i budowach.

Mycie elewacji

mycie fasad i elewacji metodą ciśnieniową,

Odśnieżanie

Zakres wykonywanych prac pielęgnacji terenów zielonych i utwardzonych: koszenie trawników, podcinanie żywopłotów, podcinanie klombów, podcinanie drzew, zakładanie trawników, rabat, odśnieżanie ręczne, odśnieżanie mechaniczne, odśnieżanie dachów, zamiatanie parkingów, chodników, placy, prace ziemne.

Czyszczenie żaluzji

czyszczenie żaluzji pionowych, firan, zasłon,

Specjalizacje:

  • Sprzątanie
  • Mycie okien i witryn
  • Pranie wykładzin i tapicerki
  • Czyszczenie podłóg
  • Prace na wysokościach
  • Utrzymanie terenów zielonych
  • Sprzątanie poremontowe
  • Mycie elewacji
  • Odśnieżanie
  • Czyszczenie żaluzji

O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą obsługującą kompleksowo nieruchomości. Od 1989 roku działamy na obszarze całej południowej Polski. Oferujemy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie, fachowość i wiedzę w wielu dziedzinach: Sprzątanie i pielęgnacja terenów zielonych Dozór i ochrona mienia Zarządzanie nieruchomościami W każdej z tych dziedzin posiadamy wykwalifkowaną kadrę kierowniczą oraz pracowniczą. W każdej z tych dziedzin posiadamy wykwalifikowaną kadrę kierowniczą i pracowniczą, co pomaga nam odnosić sukcesy i pozyskiwać nowych kontrahentów. Mamy silną i ugruntowaną markę na rynku. Cieszymy się opinią solidnej i wiarygodnej firmy, co jest wynikiem ciągłej dbałości o podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług. Od 1998 roku jesteśmy zakładem pracy chronionej. Żywimy nadzieję, że niniejszy krótki opis przekona Państwa do wyboru naszej firmy, jako solidnego partnera do współpracy.