LIDER Sp. z o.o. Kompleksowe Usługi Sprzątania

Kontakt email, www
ul. Augustowska 48 Olsztyn
Olsztyn ,

Sprzątanie

Mycie okien i witryn

Proponujemy Państwu mycie okien wraz z ramami. Myjemy okna, do których dostęp jest łatwy ale i takie, do których umycia potrzebne są wysięgniki, podnośniki koszowe oraz prace alpinistyczne. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie i aktualne badania BHP oraz certyfikaty uprawniające do wykonywania prac na wysokości oraz prac alpinistycznych.

Pranie wykładzin i tapicerki

Profesjonalne pranie dywanów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego czyszczenia wykładzin, dywanów, gobelinów oraz tapicerek meblowych: kanap, sof, foteli, krzeseł, ławeczek i kompletów wypoczynkowych. Dzięki tej usłudze Państwa ulubiony mebel czy dywan odzyskają świeżość i swoje piękne kolory. Nasze usługi wykonujemy tylko u klienta w profesjonalny sposób z najwyższej klasy dokładnością i zaangażowaniem.

Sprzątanie poremontowe

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi sprzątania wszelkich budynków, mieszkań itp. po remontach i budowach. Bardzo często oddanie lokali wiąże się z błyskawicznym, zazwyczaj graniczącym z cudem terminem. Pracujemy wówczas o każdej porze dnia i nocy. Szybko i skutecznie usuniemy uporczywy kurz, pył poremontowy, plamy po farbach, lakierach itp.

Mycie elewacji

Coraz częściej możemy zobaczyć nowe, piękne budynki, których elewacje szpecą różnego rodzaju napisy lub rysunki typu graffiti. Z jednej strony zmienia to wygląd estetyczny budynku, z drugiej strony tego rodzaju farby głęboko wchodzą w struktury elewacji powodując ich trwałe zniszczenie. Możemy temu zapobiec pokrywając elewację w części lub w całości specjalnymi powłokami antygraffiti, dzięki którym z łatwością będziemy mogli usunąć farby. Firma nasza zajmuje się zarówno czyszczeniem elewacji z graffiti jak i pokrywaniem elewacji powłokami antygraffiti.

Odśnieżanie

Firma nasza zajmuje się profesjonalnym: - odśnieżaniem dachów oraz miejsc trudnodostępnych, - usuwaniem nawisów śnieżnych i sopli. Pracownicy nasi posiadają aktualne szkolenia i badania wysokościowe oraz wyposażeni są w specjalistyczny sprzęt alpinistyczny. Usługi odśnieżania wykonujemy przy zachowaniu wszelkich przepisów BHP. Cena usługi uzależniona jest od rodzaju odśnieżanej powierzchni, konstrukcji technicznej obiektu, kąta nachylenia dachu, metrażu powierzchni. Zapewniamy Państwu szybki czas reakcji, sumienność i profesjonalizm.

Po imprezach masowych

Proponujemy również sprzątanie obiektów po różnego rodzaju imprezach okolicznościowych.

Osiedli mieszkaniowych

Oferta ta skierowana jest do administratorów budynków, zarządców wspólnot mieszkaniowych, developerów, spółdzielni mieszkaniowych. Posiadamy bogate doświadczenie w sprzątaniu osiedli mieszkaniowych. Stan czystości budynków oraz terenów zewnętrznych jest regularnie kontrolowany przez osobę nadzorującą. Osoba ta jest również odpowiedzialna za prawidłową realizację umowy oraz kontakty z zarządem lub administratorem budynku. Nasza oferta obejmuje m.in.:kompleksowe sprzątanie klatek, garaży podziemnych, koszenie trawników, przycinanie żywopłotów, drzewek, pielenie. Zakres prac oraz ich częstotliwość dostosowane są do potrzeb nieruchomości oraz budżetu przeznaczonego na ten cel.

Mieszkań

Nie ma pomieszczeń, których sprzątnięcie sprawiłoby nam trudność. Sprzątamy biurowce, domy, mieszkania, banki, magazyny, hale, warsztaty samochodowe, myjnie, salony samochodowe, markety. Nasz personel jest gruntownie przeszkolony i doświadczony. Dokonujemy regularnych kontroli stanu czystości sprzątanych przez nas pomieszczeń. Dla każdego obiektu opracowujemy indywidualny plan higieny dobierając najskuteczniejsze i bezpieczne dla Państwa obiektu środki chemiczne. Oprócz standardowej usługi sprzątania proponujemy Państwu serwis dzienny. Usługa ta polega na oddaniu do Państwa dyspozycji wykwalifikowanego pracownika na określoną ilość godzin dziennie. Zadaniem pracownika serwisu dziennego jest bieżące utrzymanie czystości w toaletach, pomieszczeniach socjalnych, uzupełnianie środków higienicznych, sprzątanie po konferencjach, szkoleniach, podawanie kawy. Zapraszamy do skorzystania z oferty sprzątania mieszkań i domów. Dzięki tej usłudze możecie Państwo cieszyć się lśniącym i czystym mieszkaniem nie wkładając w jego sprzątanie żadnego wysiłku.

Specjalizacje:

  • Sprzątanie
  • Mycie okien i witryn
  • Pranie wykładzin i tapicerki
  • Sprzątanie poremontowe
  • Mycie elewacji
  • Odśnieżanie
  • Po imprezach masowych
  • Osiedli mieszkaniowych
  • Mieszkań

O nas

Głównym celem który przyświeca naszej działalności jest świadczenie najwyższego poziomu usług przy możliwie niskich kosztach. Rozpoczynając z nami współpracę, nie musicie Państwo dodatkowo inwestować. Do sprzątania używamy chemii, która jest nie tylko efektywna, ale również bezpieczna dla czyszczonych powierzchni oraz środowiska. Profesjonalne utrzymanie czystości realizujemy w oparciu o własną bazę maszyn, sprzętu i środków chemicznych oraz specjalistycznie przeszkolony personel. Korzystamy ze środków chemicznych renomowanych firm zagranicznych: Kiehl, Taski, Buzil. Posługujemy się profesjonalnym sprzętem firm: Euromop, Splast, Numatic, Wap, Comac Dounpol. Oprócz profesjonalizmu i dobrej organizacji pracy gwarantujemy pełną identyfikację naszego personelu. Pracownicy ubrani są w odzież w kolorach niebieskim i żółtym oraz posiadają identyfikatory. Zlecając naszej firmie usługi sprzątania nie muszą Państwo martwić się o jakość sprzątania, o zakup odpowiedniego sprzętu, środków czystości oraz o nieobecność w pracy pracownika sprzątającego. Wszystkie sprawy z tym związane należą do naszych obowiązków.