MATI Tomasz Rembelski

Kontakt email, www
ul. Czwartaków 5 Wołomin zobacz inne firmy z Czwartaków Wołomin
05-200 Wołomin , woj. Mazowieckie

Biura

Zapewnimy czystość i porządek w Twoim biurze. Czystość Twojego biura - na to Twoi klienci również zwracają uwagę. Od tego zależy to, jak czują się w nim Twoi pracownicy. Jak mówi teoria i praktyka skutecznego handlu: "Pierwsze wrażenie jest najważniejsze".

Sprzątanie

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem budynków i pomieszczeń. Jesteśmy jedną z największych firm na dolnym śląsku, z której usług skorzystało wielu zadowolonych klientów. Dbamy o utrzymanie czystości na terenie budynków i wydzielonych lokali.

Mycie hal i garaży

Wiele firm zawierzyło naszej renomie powierzając nam pod opiekę duże obiekty i hale. Dzięki ciągłemu rozwojowi naszej firmy możemy inwestować w nowoczesne technologie usprawniające proces oczyszczania terenów przemysłowych, użyteczności publicznej oraz konserwacji terenów zielonych.

Specjalizacje:

  • Biura
  • Sprzątanie
  • Mycie hal i garaży

O nas

Skutecznie dbamy o zachowanie czystości powierzonych nam obiektów, biur, budynków mieszkalnych czy przemysłowych oraz ich bezpośredniego otoczenia. Przyczynia się do zwiększenia ich atrakcyjności w oczach naszych klientów   Zachowanie czystości obiektów: biur, budynków mieszkalnych czy przemysłowych oraz ich bezpośredniego otoczenia przyczynia się do zwiększenia ich atrakcyjności w naszych oczach naszych klientów. Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy nasz kontrahent lub klient spotyka się ze nieporządkiem w biurze, pełnymi śmietnikami i targanymi przez wiatr papierkami na parkingu. Zapewne jego pierwsze wrażenie nie będzie najlepsze.   Nasi klienci to:   biura, punkty obsługi klienta, banki placówki medyczne hotele obiekty handlowe obiekty przemysłowe zielone tereny zewnętrzne