OMNI-SERWIS Maciej Bylica

Kontakt email, www
ul. Klikowska 81 Tarnów zobacz inne firmy z Klikowska Tarnów
33-100 Tarnów , woj. Małopolskie
  • Dostarczamy towar na czas, dowozimy go bezpiecznie. Realizujemy usługi transportowe w skali krajowej i międzynarodowej w oparciu o transport samochodowy. Przewozimy zlecone ilości towaru o zróżnicowanych gabarytach na terenie całej Europy. Dysponujemy samochodami o różnej wielkości i ładowności, przystosowanymi do przewozu towarów neutralnych oraz niebezpiecznych. Posiadamy
  • Ubezpieczenie Spedycyjne Krajowe i Międzynarodowe opiewające na sumę 300 000 USD. Dzięki długotrwałej i partnerskiej współpracy z naszymi przewoźnikami, oferujemy wysoki poziom usług przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Wszyscy kierowcy - to sprawdzeni, doświadczeni i zaufani pracownicy, z którymi nasi spedytorzy pozostają w stałym kontakcie, gwarantując prawidłowy przepływ informacji i przebieg transportu.

Biura

Sprzątanie

Mycie okien i witryn

Utrzymanie terenów zielonych

Sprzątanie poremontowe

Mieszkań

Specjalizacje:

  • Biura
  • Sprzątanie
  • Mycie okien i witryn
  • Utrzymanie terenów zielonych
  • Sprzątanie poremontowe
  • Mieszkań

O nas

> znajdujesz się w: firma / o nas Hasło które towarzyszy naszej firmie od wielu lat brzmi: OMNI-SERWIS i wszystko w porządku. Dla nas to esencja naszej działalności. Wszystko w porządku, ponieważ wszędzie możemy zaprowadzić porządek, ale również 'wszystko w porządku' w sensie dobrych relacji z Klientami i naszego wspólnego zadowolenia z owoców naszej pracy. Od początku bowiem działalności stawialiśmy sobie za cel dostarczać Klientom, zarówno instytucjonalnym jak i indywidualnym, najwyższej jakości usług utrzymania czystości, tak wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Nasza załoga codziennie utrzymuje czystość na terenie obiektów biurowych, szpitali, przychodni lekarskich, obiektów handlowych i przemysłowych, a także w domach i na posesjach właścicieli prywatnych. Dwa słowa stały się motorem działania dla firmy: jakość i kompleksowość. Coraz bardziej wyrafinowana technologia i nieustanny rozwój w przemyśle chemicznym, dają pole do popisu w realizacji pierwszego celu. Z drugiej zaś strony, odczuwamy komfort, że rozpoczynając z nami współpracę nie musicie się Państwo o nic troszczyć, ponieważ specjalizujemy się w kompleksowym utrzymaniu czystości: od usług zaczynając, a na zaopatrywaniu w środki czystości kończąc.