Opommab Usługi i wynajem

Kontakt email, www
ul. Ogrodowa 7 Krapkowice
47-300 Krapkowice , woj. Opolskie

Sprzątanie

Utrzymanie terenów zielonych

Odśnieżanie

W wachlarzu naszych usług posiadamy również ofertę skierowaną dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców związaną z sezonowymi opadami śniegu. Dzięki naszej koparko ładowarce JCB 2CX z napędem na 4×4 wyposażonej w specjalistyczny sprzęt taki jak duża przednia łyżka o pojemności 1m3 oraz przedni pług śnieżny jesteśmy wstanie w pełni zaspokoić Państwa potrzeby związane z: . odśnieżania przejazdów . odśnieżania placów parkingowych . odśnieżania wewnętrznych placów manewrowych . odśnieżania dróg wewnętrznych . przewozu dużych ilości śniegu w obrębie obiektu, a także poza jego granicę . wykonywania posypki mieszanką piasku z solą Oferujmy także możliwość zorganizowania wywozu śniegu poza teren obiektu lub posesji, na której będą prowadzone usługi odśnieżania.

Specjalizacje:

  • Sprzątanie
  • Utrzymanie terenów zielonych
  • Odśnieżanie

O nas

  • Firma OPOMMAB działa na terenie województwa opolskiego jak i pozostałych rejonów Polski, a w szczególności w obrębie powiatu Krapkowickiego i Głubczyckiego. Główne obszary działalności to wynajem sprzętu budowlanego wraz z jego obsługą i wykonywaniem dodatkowych usług. Posiadamy zwyżki/podnośniki różnego typu o właściwościach dopasowanych do wszelkiego rodzaju zastosowań.
  • Nasza Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w realizowaniu usług dźwigowych oraz wynajmu nowoczesnych i bezpiecznych podnośników dla klientów indywidualnych jak i dla firm szukających doświadczonych podwykonawców. Doświadczenie pozwala naszej firmie sprostać dużym oczekiwaniom naszych klientów. W naszej firmie stawiamy na solidność, terminowiść, prace w zespole oraz ścisłą współpracę z klientem kierując się jego oczekiwaniami.
  • Z chęcią podejmujemy współpracę z klientem indywidualnym jak i z małymi, średnimi i dużymi firmami, które chcą wykorzystywać wynajem podnośników podczas różnorodnych działań. Każdy może liczyć na fachową pomoc i poradę odnośnie doboru urządzeń podnośnikowych, które można stosować np. w usługach na wysokościach.