PERFECT - MIŁOWSKI

Kontakt email, www
ul. Wołczyńska 56 Poznań
60-167 Poznań , woj. Wielkopolskie

Sprzątanie

Pranie wykładzin i tapicerki

Dywan działa jak gigantyczny filtr powietrza w domu, zbierając bakterie, sierść zwierząt domowych, pyłki, kurz, piasek, włosy i nasz ciągle łuszczący się naskórek, którym żywią się ROZTOCZA. Tak jak można oczyścić lub wymienić filtr w odkurzaczu czy samochodzie, dywan należy regularnie prać.

Usuwanie alergenów

ELIMINACJA ROZTOCZY POLECANA DLA OSÓB CIERPIĄCYCH Z POWODU ALERGII LUB ASTMY. Po wcześniejszym czyszczeniu dywanu zostaje naniesiony specjalny środek do efektywnej eliminacji roztoczy i alergenów. Zapewniając znakomite działanie na okres 6-9 miesięcy. Stosowany środek jest nietoksyczny, bezwonny i bezpieczny zarówno dla ludzi, zwierząt jak i roślin.

Pralnie

Specjalizacje:

  • Sprzątanie
  • Pranie wykładzin i tapicerki
  • Usuwanie alergenów
  • Pralnie

O nas

Wszystko zaczęło się w 1999 roku, gdy zakupiony został pierwszy odkurzacz piorący (Karcher). Dzięki wysokiej jakości usług grono Klientów ciągle się powiększało aż po dwóch latach konieczne było zakupienie drugiego karchera i zatrudnienie pracownika. Niebawem pojawia się drugi i trzeci pracownik. Ciągle podnosiliśmy kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach, jednak nasi Klienci zaczynają oczekiwać od nas coraz wyższej jakości, której nie mogliśmy dać w ich domach czy Firmach. We wrześniu 2006 roku otwieramy pierwszą Pralnię Dywanów w Poznaniu na os. Armii Krajowej 112 a. Zostają zakupione profesjonalne ekstraktory, szorowarki, odkurzacze, suszarnia do dywanów i samochód dostawczy. Jakość zostaje podniesiona diametralnie a Klienci doceniają możliwość pozostawienia brudnego dywanu w pralni, który po wyczyszczeniu jest suchy i nadaje się do bezpośredniego użytku.