Przedsiębiorstwo Prywatne EL"COP

Kontakt email, www
Kielce ul.Łódzka 282A
25-655 Kielce , woj. Świętokrzyskie
 • tel: 413680058
 • tel: 3449794
 • tel: 605555767
 • tel: 602533555
 • tel: 662044993
 • tel: 66
 • fax: 413682133

Sprzątanie

Mycie okien i witryn

Myjemy okna pcv, drewniane, aluminiowe, wszelkiego rodzaju powierzchnie przeszklone.

Pranie wykładzin i tapicerki

Wykonujemy pranie wykładzin metodą szamponowania. Stosujemy sprawdzone środki chemiczne do czyszczenia wykładzin i do zabezpieczania wykładzin przed gromadzeniem się ładunków elektrostatycznych.

Czyszczenie podłóg

Wykonujemy gruntowne doczyszczanie każdego rodzaju posadzek. Usługi wykonujemy przy pomocy profesjonalnych urządzeń czyszczących (szorowarki Truvox, Wirbel, Taski) oraz profesjonalnych środków chemicznych (Buzil, Fabe, Tana, Kiehl). Prace wykonywane są przez wyspecjalizowany personel.Konserwacje posadzek wykonujemy poprzez nakładanie powłok polimerowych, które chronią hermetycznie powierzchnię podłogi nie pozwalając na wnikanie brudu. Powłoki te ułatwiają codzienną pielęgnację, zwiększają bezpieczeństwo dzięki antypoślizgowym właściwościom powłoki oraz nadają posadzce głęboki połysk.Impregnację wykonujemy na posadzkach naturalnych (marmur, granit, lastryko) i syntetycznych (PCV, tarket).

Powierzchni handlowych

Oferujemy Państwu pełną obsługę w zakresie utrzymania czystości w obiektach użyteczności publicznej.Usługi wykonujemy m.in. w supermarketach, centrach handlowych, halach sprzedaży, magazynach, zakładach przemysłowych, bankach, obiektach biurowych, placówkach służby zdrowia.Usługi wykonujemy przy pomocy profesjonalnych maszyn i środków do utrzymania czystości, personel sprzątający posiada niezbędne kwalifikacje i doświadczenie.Zlecając firmie EL’COP kompleksowe utrzymanie czystości powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie i terminowo.

Mieszkań

Samochodu

Specjalizacje:

 • Sprzątanie
 • Mycie okien i witryn
 • Pranie wykładzin i tapicerki
 • Czyszczenie podłóg
 • Powierzchni handlowych
 • Mieszkań
 • Samochodu

O nas

Szanowni Państwo ! Firma ELCOP istnieje od 1994 roku i od początku głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa była sprzedaż profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych. Ciągły postęp techniki i nowości w technologii czyszczenia zmuszają nas do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dzięki temu do Państwa dyspozycji pozostaje najlepiej wyszkolony personel w branży. Wiedzę teoretyczną łączymy z praktycznym doświadczeniem prowadząc również usługi doczyszczania i bieżącego utrzymania czystości w różnych obiektach. W swojej ofercie posiadamy profesjonalne urządzenia wysokociśnieniowe firmy zimno i goraco-wodne, odkurzacze przemysłowe,zamiatarki i zmywarki do posadzek , stacjonarne systemy wysokociśnieniowe , systemy myjące na niskim ciśnieniu . Wszystkie urządzenia z naszej oferty objęte są jednoroczną gwarancją producenta. Informujemy, iż zapewniamy dostęp do oryginalnych części zamiennych oraz świadczymy autoryzowany serwis. Ich szeroki wachlarz zapewni gruntowne doczyszczenie oraz utrzymanie idealnego stanu każdej powierzchni . Najlepszą ocenę skuteczności i ekonomiki sprzątania mogą Państwo wydać po osobistym zapoznaniu się z oferowanymi urządzeniami. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z praktycznego pokazu obsługi i sposobu działania większości maszyn. Do bliższego zapoznania się z ofertą handlową zapraszamy do podstrony „produkty”. Kilkuletnia współpraca z krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i środków chemicznych do utrzymania czystości daje nam dostęp do najnowszych technologii sprzątania, co pozwala wyposażać sprzątane przez nas obiekty w profesjonalny sprzęt i chemię. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, osoby wykonujące zlecone prace są na bieżąco kontrolowane przez lokalnego przedstawiciela z wykorzystaniem standardowych arkuszy kontrolnych. Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie, fachowo i na wysokim poziomie. Wysoką jakość usług gwarantujemy dzięki potencjałowi firmy ELCOP, oraz długoletniemu doświadczeniu w branży usług porządkowych.