Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych Pus Sp. z o.o.

Kontakt email, www
ul. Górnicza 1 Jastrzębie Zdrój zobacz inne firmy z Górnicza Jastrzębie Zdrój
44-330 Jastrzębie-Zdrój , woj. Śląskie

Biura

Sprzątanie

Oferujemy sprzątanie biur, pomieszczeń, ciągów komunikacyjnych w budynkach firmowych, produkcyjnych i usługowych. Dysponujemy doświadczoną załogą oraz profesjonalnymi urządzeniami do mechanicznego czyszczenia powierzchni płaskich i krystalizacji wszelkiego typu posadzek podłogowych. Czyścimy przy pomocy sprzętu takich marek, jak Taski czy Karcher. Stosujemy profesjonalne środki czystości renomowanych firm.  Wśród aktualnie obsługiwanych klientów są:  - wchodzący w skład JSW S.A. zakład: KWK "JAS-MOS"; - Usługi Mechaniczne sp. z o.o. w Jastrzębiu Zdroju; - NZOZ FZiOS w Jastrzębiu Zdroju.

Czyszczenie podłóg

Utrzymanie terenów zielonych

Oddział utworzony w 1999 roku zajmuje się letnim i zimowym utrzymaniem dróg i chodników oraz terenów zielonych.  Doświadczona załoga jak i systematycznie modernizowana baza sprzętowa, na którą składają się m.in. wydajne  samojezdne kosiarki trawnikowe, mechaniczne zamiatarki do ulic i chodników, wielko i małogabarytowy sprzęt do utrzymania zimowego pozwalają na realizację usług na niezmiennie wysokim poziomie.    Wieloletnie doświadczenie związane z utrzymaniem terenów zielonych postanowiliśmy wykorzystać  poszerzając ofertę o usługi związane z zakłądaniem i pielęgnacją terenów zielonych, zarówno komunalnych, jak i przydomowych ogrodów oraz terenów rekreacyjnych.

Mieszkań

Pralnie

  W gruntownie zmodernizowanej pralni pierzemy wszelką odzież roboczą, zarówno górniczą, jak i innych firm produkcyjno - usługowych z terenu miasta Jastrzębie Zdrój     W styczniu 2005 roku uruchomiliśmy nowy niezależny oddział pralni specjalizujący się w praniu pościeli oraz odzieży roboczej białej z placówek służby zdrowia i zakładów przemysłu spożywczego. Pralnia została wyposażona w nowoczesne urządzenia piorące oraz wykańczające, zaś zastosowany ciąg technologiczny zapewnia zachowanie tzw. "bariery higieny" niezbędnej w przypadku prania tego typu bielizny.     Polecamy swoje usługi firmom zobowiązanym do przestrzegania reguł wynikających ze stosowaniasystemu HACCP, a w szczególności zakładom gastronomicznym, zakładom produkcji garmażeryjnej, zakładom przetwórstwa mięsnego, hotelom i pensjonatom oraz placówkom służby zdrowia

Specjalizacje:

  • Biura
  • Sprzątanie
  • Czyszczenie podłóg
  • Utrzymanie terenów zielonych
  • Mieszkań
  • Pralnie

O nas

Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych PUS sp. z o.o. zostało założone w marcu 1993 roku. Celem firmy było prowadzenie działalności usługowej w zakresie sprzątania biur i pomieszczeń oraz prania górniczej odzieży roboczej, zaś› naszym jedynym klientem w początkowym okresie działalności była Kopalnia Węgla Kamiennego 'Jastrzębie'. Obecnie obsługujemy kilkadziesiąt firm i instytucji zatrudniając 70 doświadczonych pracowników. Wachlarz usług poszerzyliśmy o letnie i zimowe utrzymanie dróg, pielęgnację terenów zielonych, aranżację ogrodów oraz pralnię odzieży roboczej białej wykorzystującej technologię bariery higienicznej. Naszym atutem, oprócz doświadczonej załogi, jest stale modernizowana baza sprzętowa.