SPRZĄTANIE WNĘTRZ HANNA SKOWRONEK

Kontakt email, www
Ul. Księcia Janusza 19/31 m. 41 Warszawa zobacz inne firmy z Księcia Janusza Warszawa
01-452 Wola , woj. Mazowieckie
Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. Pozostajemy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Na stronie znajdą Państwo uzyskane przez naszą firmę certyfikaty potwierdzające nasz profesjonalizm oraz fachowe przygotowanie do wykonywania deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji. Dzięki pełnemu zaangażowaniu w pracę zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Już dziś mogą Państwo do nich dołączyć. Zachęcamy do kontaktu.

Biura

Sprzątanie

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

- Kompleksowa ochrona budynków przed szkodnikami (insekty i gryzonie). Obsługujemy m.in. biura, hotele, restauracje, czy sklepy. - Sprawna dezynsekcja na osiedlach mieszkaniowych, w tym zwalczanie karaluchów, prusaków i pluskiew. Zajmujemy się również eliminowaniem gniazd os, szerszeni, komarów oraz innych insektów. Profesjonalna deratyzacja na osiedlach mieszkaniowych, w tym tępienie gryzoni takich jak myszy, czy szczury. Monitorowanie oraz badanie aktywności szkodników, w tym ochrona GHP, GMP oraz kompleksowa obserwacja obiektów (HACCP). Dezynfekcja, czyli usuwanie grzybów, wirusów oraz bakterii.

Mieszkań

Specjalizacje:

  • Biura
  • Sprzątanie
  • Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja
  • Mieszkań

O nas

  • Nasza firma funkcjonuje na warszawskim rynku już od 1986 roku. Specjalnością naszej firmy jest dezynfekcja, deratyzacja i dezynsekcja. Nasza siła to bogate doświadczenie poparte licznymi szkoleniami i wiedzą, dzięki której udało nam się zdobyć pozycję lidera wśród firm działających w tej branży w Warszawie.
  • Wieloletnia praktyka i rozległa wiedza biologiczna, również z zakresu znajomości zwyczajów gryzoni i insektów, umożliwia nam przedstawianie Klientom największego zakresu usług.
  • O profesjonalizmie naszych usług świadczy przede wszystkim doskonale wykwalifikowana kadra pracownicza. Każda zatrudniona osoba przechodzi szereg szkoleń i dysponuje odpowiednią wiedzą chemiczną oraz biologiczną. Gwarantem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług są również preparaty, które stosujemy. Posiadają one specjalny atest Ministra Zdrowia, który gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność. Szeroki asortyment na pozwala wybór odpowiedniego środka, który będzie spełniał indywidualne oczekiwania i potrzeby Klienta, jak również sprawdzi się w konkretnych warunkach panujących w miejscu przeznaczonym do czyszczenia.
  • Wszelkie stosowane przez nas metody i sprzęty posiadają stosowne certyfikaty niezbędne do użytkowania ich na terenie Polski. Wykonywane przez nas dezynfekcja, deratyzacja oraz dezynsekcja nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego, ani dla ludzi. Nasza praca to gwarancja najwyższej jakości oraz trwałych efektów.