Studencka Spółdzielnia Pracy UNIVERSITAS

Kontakt email, www
ul. Narbutta 25A, Warszawa zobacz inne firmy z Narbutta A, Warszawa
02-536 Warszawa , woj. Mazowieckie
Oferujemy usługi wysokiej jakości w racjonalnych cenach. Posiadamy bogate doświadczenie poparte wieloletnią współpracą z różnymi firmami. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

Biura

Sprzątanie

sprzątanie biur, mieszkań, obiektów i hal przemysłowych

Mycie okien i witryn

mycie okien dla instytucji i osób prywatnych

Pranie wykładzin i tapicerki

Świadczymy profesjonalne usługi czyszczenia: Wykładziny i dywany Tapicerek meblowych i samochodowych Odsysanie wody z dywanów po zalaniu Impregnacja dywanów i tapicerek Eliminacja roztoczy z dywanów i wykładzin Technika czyszczenia: Pranie dywanów przeprowadzamy najefektywniejszą metodą. Polega ona na natryskiwaniu wody ze środkiem chemicznym, szorowaniu za pomocą szczotki elektrycznej i jednoczesnemu odsysaniu rozpuszczonego brudu. Do czyszczenia dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych używamy środka chemicznego RM 760. RM 760 – silny proszek do spryskiwania z odsysaniem o głębokiej sile czyszczenia. Szczególnie odpowiedni do tekstylnych pokryć podłogowych i tapicerek. Posiada szybkie działanie czyszczące i jest bardzo łagodny dla materiałów. Bez trudu usuwa tłuste plamy. Nie zawiera wybielaczy ani rozjaśniaczy optycznych. Gwarantowana wysoka skuteczność czyszczenia. Jest w pełni ekologiczny i na pewno nie zniszczy powierzchni poddawanej praniu. Posiada atest PZH.

Odśnieżanie

odśnieżanie i posypywanie piaskiem ciągów pieszych, kładek, przejść na skrzyżowaniach, placów i parkingów

Po imprezach masowych

obsługa (serwis) imprez masowych, muzycznych, festynów, koncertów

Mieszkań

Specjalizacje:

  • Biura
  • Sprzątanie
  • Mycie okien i witryn
  • Pranie wykładzin i tapicerki
  • Odśnieżanie
  • Po imprezach masowych
  • Mieszkań

O nas

SSP Universitas to 40 lat doświadczenia, wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny. Zależy nam na rozwijaniu długotrwałej współpracy z różnymi instytucjami, firmami, a także osobami prywatnymi.