Szoruj.pl Pranie tapicerki, pranie dywanów

Kontakt email, www
Warszawa ulica Grochowska 45 zobacz inne firmy z Warszawa ulica Grochowska
19-400 Warszawa , woj. Warmińsko-Mazurskie
Jeśli nie lubicie sprzątać albo po prostu nie macie na to czasu, to właśnie u nas znajdziecie rozwiązanie dla siebie. Działamy sprawnie, fachowo, i tanio w Warszawie i w całym Mazowszu.

Sprzątanie

Serwis dzienny obiektów

Pranie wykładzin i tapicerki

- Pranie ekstrakcyjne polega na spryskaniu tapicerki woda z proszkiem do tapicerki, wyszczotkowaniu fotela i wyssania wody wraz z zawartością (czyli brudem) do maszyny piorącej tyle razy ile jest to konieczne . Pamiętaj u Nas fotel prany jest całkowicie tzn. siedzisko, oparcie, boki i tył fotela ( wiec jeżeli Państwa dzieci pokopały go z tylu my usuniemy widoczne na nim zabrudzenia !!!  Podsufitka- to jeden z najbardziej delikatnych elementów w samochodzie jeżeli jest ona czysta bezsensowne jest jej pranie na tak zwany zapas gdyż trzeba pamiętać, że można ja prac dwa do czterech razy w życiu każdego auta. Często przyjeżdżają do nas starsze auta tam ryzyko odklejenia podsufitki jest znacznie większe i nie możemy wziąć na siebie odpowiedzialności za prana podsufitkę ( niewiadomo czy ktoś wcześniej nie używał pianki, pyzatym na pewno nadgryzł ja już ząb czasu . Na pewno poinformujemy Cie na miejscu jaki jest stan Twojej podsufitki. Z tym problemem nie muszą się zmagać właściciele samochodów z tak zwana włochatą podsufitka tam zagrożenie odklejenia występuje niezwykle rzadko.   Pamiętaj NIE UŻYWAJ PIANEK DO TAPICERKI DO FOTELI, A NA PEWNO ZABRONIONE JEST STOSOWANIE DO PODSUFITKI gdyż pianka krystalizuje klej a odklejenie podsufitki nawet bez prania to tylko kwestia czasu!!! Schniecie tapicerki : Podobnie jak z praniem dywanów czas schnięcia zależy od stopnia zabrudzenia i pogody. W słoneczny dzień gdy temperatura przekracza 20 stopni C schniecie trwa około 6-8 godzin, w upal czas skraca się do 2-4 godzin. W dni chłodne i pochmurne czas się wydłuża. W zimę pranie polecamy osobom posiadającym własny garaż zbiorczy lub prywatny. Nawet przy temp. 8-10 stopni C schniecie zamyka sie w 24 godzinach. Dla naszych stałych klientów za potwierdzeniem przyjęcia samochodu na którym zaznaczamy przebieg datę odbioru itp. ważne informacje proponujemy pozostawienie samochodu na czas schnięcia u nas w firmie.

Specjalizacje:

  • Sprzątanie
  • Pranie wykładzin i tapicerki

O nas

Szoruj.pl – jesteśmy Warszawską firmą sprzątającą z wieloletnim doświadczeniem. Obsługujemy ambasady, salony samochodowe, sklepy, salony firmowe, serwisy samochodowe, klientów prywatnych.