Usługi ogrodnicze Dąb

Kontakt email, www
Łokietka 26/14
Wolbrom ,
Firma oferuje szeroki wachlarz usług w postaci całorocznego utrzymania terenów zewnętrznych począwszy od pielęgnacji ogrodów; przez sprzątanie, odśnieżanie chodników, parkingów;  sklep z  materiałami ogrodniczymi; po usługi opieki nad grobami.

Sprzątanie

Utrzymanie terenów zielonych

Odśnieżanie

Specjalizacje:

  • Sprzątanie
  • Utrzymanie terenów zielonych
  • Odśnieżanie

O nas

Firmę reprezentują wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Cechuje nas profesjonalizm, znajomość sztuki ogrodowej, solidność oraz zamiłowanie do zawodu. Specjaliści firmy zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem.
Szczegółowa oferta:
* Prowadzenie ogrodów Z pasją zajmujemy się pracami ogrodniczymi. Dbamy, by ogród zawszebył wielobarwny, różnorodny i przede wszystkim swym wyglądemzachęcał do spędzania w nim każdej chwili. i delektowania się jegourokiem.
* Koszenie trawników Koszenie trawy to jeden z kilku ważnych zabiegów przy pielęgnacji,dzięki któremu można osiągnąć piękny wygląd trawnik - cieszący oko właściciela i budzący zazdrość sąsiada.
* Nasadzenia roślin. Przy obecnej różnorodności roślin do nasadzeń w ogrodach, naprawdę ciężko się czasem zdecydować co wybrać. Zawsze chętnie doradzimyprzy doborze jak również przygotujemy odpowiednie stanowisko iposadzimy roślinę.
* Formowanie drzew i krzewów. Większość drzew i krzewów wymaga formowania i cięcia pielęgnacyjnego. Najlepiej takie prace powierzyć nam ponieważ mamydo tego odpowiednią wiedzę i umiejętności.
* Przycinanie żywopłotów. Ktoś powie, co to za problem przyciąć żywopłot? Nic bardziej mylnego! W zależności jaki gatunek roślin tworzy żywopłot, od tegozależy termin i sposób cięcia.
* Aeracja i wertykulacja. Aeracja i wertykulacja jest podstawą pięknego wyglądu trawnika równie nieodzowną jak regularne koszenie i nawożenie. Aerację iwertykulację najlepiej wykonać wiosną.
* Wycinka zarośli. Na zaniedbanych terenach porośniętych różnego rodzaju chwastami i zbędnymi drzewami wycinki dokonujemy stosownymi maszynami.
* Oczyszczanie oczek. Oferujemy odmulanie oczek wodnych, czyszczenie filtrów oraz wymianę wody.
* Wycinka drzew i krzewów. Ogród bez drzew? To niemożliwe. W niektórych jednak sytuacjachdrzewa lub krzewy trzeba wyciąć z różnych powodów. Dysponujemyodpowiednim sprzętem i wiedzą techniczną, aby takiemu wyzwaniusprostać z zachowaniem wszystkich środków ostrożności. Wartopamiętać o posiadaniu pozwolenia na wycięcie drzew.
* Rekultywacja terenów zieleni. Stare, zaniedbane ogrody i tereny zieleni dzięki naszej wiedzy merytorycznej i przy zastosowaniu odpowiednich zabiegów agro-techincznych, jesteśmy w stanie ogród przywrócić do dawnej świetności.
* Wywóz odpadów. Dysponujemy odpowiednim zapleczem do zabrania z ogrodu odpadów po wykonanej usłudze ogrodniczej. Ogród zostawimy uporządkowany bezwzględu na wykonywane prace.
* Zakładanie trawników. Po oględzinach terenu na którym ma być założony trawnik i ocenie struktury terenu, decydujemy, czy trawnik będzie siany tradycyjną metodą, czy będzie układany z rolki. Ponad to oferujemy całosezonowe usługi pielęgnacyjne
* Odśnieżanie Każdy z nas na pewno doświadczył uroku zimy. Duże opady śniegu,śliskie chodniki , mnóstwo poświęconego czasu na wyjazd z posesji-jest na to rozwiązanie zleć prace nam.
* Sprzątanie Duży parking, chodniki przy blokach trzeba utrzymać w czystości mamy na to rozwiązanie w postaci całorocznego utrzymania terenów zewnętrznych.
* Sprzedaż materiałów ogrodniczych i roślin Zastanawiasz się gdzie znajdziesz materiały potrzebne w ogrodzie proponujemy rozwiązanie sklep prowadzony przez nas znajdziesz materiały upiększające jaki i potrzebne narzędzia. Materiałyoferowane w sklepie są wysyłane lub dostarczane przez nas podwskazany adres.
* Opieka nad grobami Żyjemy w czasach gdy każdy z nas jest zapracowany i nie na wszystko ma czas. Właśnie dla tych osób stworzyliśmy usługę opieki nadgrobami. Więcej informacji www.czystygrob.uodab.pl