VEXTRA - PROFESJONALNA FIRMA SPRZĄTAJĄCA

Kontakt email, www
ul. Bracławska 10/105 WARSZAWA zobacz inne firmy z Bracławska
04-044 Warszawa , woj. Mazowieckie

Biura

Jako profesjonalna firma sprzątająca zajmujemy się m.in. sprzątaniem biur i obiektów, a nasze usługi wykonujemy w Warszawie i okolicach do 50 kilometrów.       Aby nasza firma sprzątająca mogła zapewnić Klientom jak najwyższą jakość usług wykorzystujemy w pełni profesjonalny sprzęt wiodących światowych producentów oraz specjalistyczne i bezpieczne środki czystości. Kalkulacja naszej oferty cenowej wykonywana jest dopiero po zapoznaniu się z danym obiektem, bo tylko dzięki temu można zaoferować wysoką jakość usług w optymalnej cenie.      Świadczymy usługi sprzątania oraz doczyszczania m.in. biur, biurowców, firm, sklepów, banków, hoteli, pensjonatów, kompleksów sportowych i rekreacyjnych. Sprzątamy także budynki oraz osiedla należące do wspólnot mieszkaniowych, obiekty po zakończeniu budowy lub po remoncie, garaże podziemne, wielopoziomowe oraz na terenach zewnętrznych. W zakresie naszych usług jest także sprzątanie hal produkcyjnych oraz sprzątanie magazynów.      Nasza firma sprzątająca do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, dopasowując się do jego potrzeb, wymagań oraz oczekiwań, gdyż to właśnie elastyczność zakresu świadczonych usług oraz możliwość indywidualnej negocjacji cen jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na zadowolenie naszych Klientów.        Nasi Klienci obdarzyli nas już bardzo dużym zaufaniem i to właśnie dzięki Nim VEXTRA staje się jedną z wiodących firm sprzątających w Warszawie i okolicach.

Sprzątanie

Mycie okien i witryn

Usługi takie jak: mycie okien, mycie witryn, mycie przeszkleń oraz tym podobnych wykonujemy w Warszawie i okolicach do 50 kilometrów, a przy większych zleceniach na terenie całej Polski. Obsługujemy zarówno wielkie, średnie i małe firmy, jak i Klientów indywidualnych.      Aby zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych usług mycia okien wykorzystujemy w pełni profesjonalny sprzęt wiodących światowych producentów oraz specjalistyczne i bezpieczne środki czystości.      Czyszczenie okien w ramach plastikowych, drewnianych i aluminiowych nie ogranicza się wyłącznie do umycia szyb, ale także ram oraz parapetów.      Tą samą zasadę stosujemy także w przypadku mycia witryn, okien dachowych, przeszkleń, czy oranżerii.     Usługi mycia okien wykonujemy za pomocą profesjonalnych myjek, ściągaczek oraz odpowiednio dobranych środków czyszczących.      W przypadku zleceń mycia okien wymagających specjalistycznego sprzętu, naszą pracę wykonujemy wspomagając się m.in.: kijami teleskopowymi o długości od 0,5 do 8 metrów długości, drabinami z których można wykonywać prace na wysokości do 8 metrów. W przypadku nietypowego dostępu do okien mamy możliwość wykonania usługi z użyciem naszego podnośnika koszowego o wysokości roboczej 20 metrów lub za pomocą technik alpinistycznych. Mycie szyb, witryn, okien, jak również czyszczenie elewacji stoi więc na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Mycie okien w Warszawie oraz okolicach.      Nasi pracownicy posiadają odpowiednie badania pozwalające na wykonywanie prac mycia okien lub na wysokości powyżej 3 metrów, a odpowiedni atestowany sprzęt i stosowanie się do zasad BHP umożliwia nam bezpieczne wykonywanie powierzonych nam zleceń. Z tego też względu mycie witryn i innych szklanych elementów jest w pełni komfortowe i przebiega w sposób szybki i sprawny.      Nasi Klienci obdarzyli nas już bardzo dużym zaufaniem i to właśnie dzięki Nim stajemy się jedną z wiodących i zaufanych firm branży utrzymania czystości w Warszawie i okolicach. Gwarantujemy profesjonalne mycie okien, profesjonalne mycie witryn, profesjonalne mycie oranżerii oraz wielu tym podobnych usług. Zapewniamy także wzorowe wykonanie usług typu: mycie okien dachowych oraz czyszczenie świetlików dachowych. 

Pranie wykładzin i tapicerki

Usługi prania dywanów wykonujemy wyłącznie u Klienta.       Pranie dywanów metodą ekstrakcyjną (stosowaną przez nas) polega na stosowaniu środków niepieniących, które nie pozostawiają na dywanie osadu.      Prawidłowe wykonanie usługi możliwe jest dzięki stosowaniu przez nas profesjonalnych urządzeń ekstrakcyjnych renomowanej firmy, wyposażonych w specjalną elektroszczotkę. Ekstraktor (urządzenie ekstrakcyjne) posiada dwie pompy wody, dzięki czemu osiąga bardzo skuteczne ciśnienie spryskiwania środkiem czyszczącym powierzchni dywanu. Niewątpliwym atutem jest także bardzo mocna turbina ssąca, która sprawia, że brud jest usuwany nie tylko powierzchniowo, ale również z najgłębszych zakamarków dywanu.      Za pomocą specjalnej dyszy powierzchnia dywanu natryskiwana jest pod ciśnieniem roztworem środka czyszczącego, a walcowa elektroszczotka zwiększa wydajność prania dywanów o około 35% i doskonale usuwa z powierzchni włosy oraz sierść.       Wypłukiwany brud odciągany jest przez dyszę ssącą (ssawkę), więc po praniu w dywanie pozostają jedynie śladowe ilości wilgoci, a od spodu jest on praktycznie suchy. Pranie pod ciśnieniem gwarantuje, że dywan wyczyszczony zostanie dogłębnie.      Zalety ekstrakcji to: bardzo duża skuteczność, brak osadu, nie ma konieczności odkurzania na sucho po czyszczeniu, umiarkowany czas schnięcia. Do czyszczenia dywanów używamy wyłącznie skutecznych i bezpiecznych środków czyszczących renomowanych firm oraz całej gamy profesjonalnych odplamiaczy, które bez większego problemu uporają się z plamami po kawie, herbacie, urynie, krwi, plamach spożywczych, winie, soku z jagód, sokach owocowych, coli, kosmetykach, produktach mlecznych, trawie, sosach, keczupie, musztardzie, oleju.

Czyszczenie podłóg

Czyszczenie żaluzji

Specjalizacje:

  • Biura
  • Sprzątanie
  • Mycie okien i witryn
  • Pranie wykładzin i tapicerki
  • Czyszczenie podłóg
  • Czyszczenie żaluzji

O nas

VEXTRA to prężnie rozwijająca się Firma Sprzątająca wykonująca profesjonalne usługi na terenie miasta Warszawy oraz okolic do 50 km.